Projeler

İlçemizde, bölgemizde olan en son gelişmeler.

Vefat ve Başsağlığı

Merhum Mehmet KAYGISIZ’ın eşi Ahmet, Cumali, Adem ve Mehmet KAYGISIZ’ın anneleri KADRİYE KAYGISIZ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Samsat Gençlik Merkezi

Gençlerimize müjde. İçerisinde kütüphane, kafe, fitness salonu gibi birçok aktivite imkanını barındıracak Samsat Gençlik Merkezi’nin temeli bugün atıldı. Konu ile ilgili Başkan Halil Fırat “İnşaallah inşaatı da hızla bitirip gençlerimizin hizmetine sunacağız. Samsat gençliğine hayırlı olsun.” dedi.

KARAKUŞ VE KIZIL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Zeynep Dilan ve Uğur kardeşlerimiz mutluluklarını evlilikle taçlandırdılar. Başkanımız Halil Fırat genç çiftin nikahlarını kıyarak mutluluklarını kayıt altına aldı. Karakuş ve Kızıl ailelerini yürekten tebrik ediyoruz. Genç çifte iki cihan saadeti dileriz..

Vefat ve Başsağlığı

İlçemiz sakinlerinden Mehmet Selim ve Mehmet Nuri KALAN’ın babaları, Yusuf DEMİRKOL ve Yusuf TUTAL’ın Kayınbabaları, MEMET KALAN (HEMİ KURTOĞLU)Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet ailesine başsağlığı dileriz.

Samsat Halk Eğitim Müdürlüğü’nün Sergisi Açıldı.

Samsat Halk Eğitim Müdürlüğü’nün “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kapsamında düzenlediği serginin açıldı. Park Samsat’ta düzenlenen sergide yöresel motifler ile bezenmiş çok hoş el emekleri sergilendi. Kaymakamı Aziz Oğuz Alemdaroğlu, İlçe protokolü, Eğitim Birsen Sendika Başkanı Ali Deniz ve Şube Müdürleri ile keyifli bir açılış oldu. Emeği geçen hocalarımıza şükranlarımızı sunarız

Halil Fırat Ahmet Aydın’la görüştü

Başkan Halil Fırat Ankara seyahatinde Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan ile birlikte Meclis Savunma Komisyonu Başkanı, Adıyaman Milletvekili Sn. Ahmet Aydın’ı Ak Parti Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Bölgemizdeki acil problemlerin çözümü için destek istedi. Başkan Fırat “Ahmet Bey’in problemlerimizin çözümünde her zaman olduğu gibi yardımlarını esirgemeyeceğinden eminiz.” dedi.